Boks

Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z ostatniego dnia okienka transferowego.

[ więcej ]

Bez względu na to, czy akurat trafił na szlaku na młodzieżowych reprezentantów Polski w boksie przebywających w Zakopanem na zgrupowaniu, czy też natknął się na grupę zakonnic, Andrzej Gołota za każdym razem musiał przerywać wędrówkę.

[ więcej ]

Amerykańska telewizja Spike oficjalnie ogłosiła, że główną atrakcją gali Premier Boxing Champions zaplanowanej na 16 października w gali UIC Pavilion w Chicago będzie pojedynek Andrzeja Fonfary z byłym mistrzem świata WBO wagi półciężkiej Nathanem Cleverlym.

[ więcej ]

- Kiedy powiedział, że chce stoczyć kolejną walkę spytałem: Tomasz, czy naprawdę chcesz to zrobić? Odpowiedział, że czuje się dobrze, że jest gotowy - mówi Wirtualnej Polsce Roger Bloodworth, który przygotowuje Tomasza Adamka do walki z Przemysławem Saletą.

[ więcej ]

Kierunek rosyjski nas nie interesuje - stawia sprawę jasno promotor Krzysztofa Głowackiego (25-0,16 KO), Andrzej Wasilewski.

[ więcej ]

Adamek o powrocie na ring

13.09.2015 0:01

- Namówił mnie Mateusz Borek, telewizja Polsat wystąpiła z ofertą i powiedziałem "tak".

[ więcej ]

Shane Mosley znokautował Ricardo Mayorgę na gali bokserskiej w Inglewood w stanie Kalifornia.

[ więcej ]

Dwa zabiegi chirurgiczne czekają Krzysztofa Głowackiego, który 14 sierpnia sięgnął po tytuł mistrza świata WBO wagi junior ciężkiej, nokautując Marco Hucka - poinformował na Twitterze współpromotor polskiego pięściarza Andrzej Wasilewski.

[ więcej ]

Manuel Charr postrzelony

13.09.2015 0:01

Niemiecki pięściarz wagi ciężkiej Manuel Charr został postrzelony w Essen - poinformował dziennik "Bild".

[ więcej ]

Krzysztof Głowacki w sierpniu zdobył mistrza świata WBO wagi junior ciężkiej, pokonując Niemca Marco Hucka przez nokaut.

[ więcej ]

Artur Szpilka i Maciej Sulęcki specjalnie się nie namęczyli podczas swoich występów na gali w Newark.

[ więcej ]

Półfinaliści poprzedniego sezonu - Russian Boxing Team, a także Caciques Venezuela i Argentina Condors - to wyłonieni w losowaniu przeciwnicy Rafako Hussars Poland w sezonie 2016 ligi zawodowej World Series of Boxing (WSB).

[ więcej ]

Marco Huck (38-3-1, 26 KO) zlekceważył Krzysztofa Głowackiego (25-0, 16 KO), walczył na pół gwizdka - stwierdził były mistrz świata wagi junior ciężkiej Krzysztof Włodarczyk (49-3-1 35 KO).

[ więcej ]

Ulli Wegner przez lata prowadził niemieckiego boksera.

[ więcej ]

Tomasz Jabłoński (75 kg, SAKO Gdańsk) zdobył srebrny medal mistrzostw Europy w boksie w bułgarskim Samokowie.

[ więcej ]

Krzysztof Głowacki (25-0, 17 KO) jest już drugi w światowym rankingu wagi junior ciężkiej według matematycznego zestawienia boxrec.

[ więcej ]

Andrzej Wasilewski nie ukrywa, że wierzył w zwycięstwo Krzysztofa Głowackiego z Marco Huckiem.

[ więcej ]

Tomasz Jabłoński (75 kg, SAKO Gdańsk) uległ Piotrowi Chamukowowi 0:3, a Igor Jakubowski (91 kg, Zagłębie Konin) przegrał walkowerem z innym rosyjskim bokserem Jewgienijem Tiszczenką w finałach mistrzostw Europy w bułgarskim Samokowie.

[ więcej ]

- Chciałem zobaczyć ciężko znokautowanego Hucka - stwierdził w rozmowie z PAP Jacek Głowacki, brat Krzysztofa, który w sobotę sięgnął po tytuł mistrza świata WBO w wadze junior ciężkiej.

[ więcej ]

- Bolały mnie posądzenia o stosowanie dopingu, dlatego zgodziłem się na badanie wykrywaczem kłamstw.

[ więcej ]

Zapraszamy na relację z losowania par czwartej rundy eliminacji Ligi Europy.

[ więcej ]

Ponad 240 bokserów z 37 krajów, w tym siedmioosobowa reprezentacja Polski, wystąpi w mistrzostwach Europy, które w dniach 7-15 sierpnia odbędą się w bułgarskim Samokowie.

[ więcej ]

Już tylko osiem dni pozostało do walki Krzysztofa Głowackiego (24-0, 15 KO) z Marco Huckiem (38-2-1, 26 KO) o pas mistrza świata WBO wagi junior ciężkiej.

[ więcej ]

Od ćwierćfinału udział w mistrzostwach Europy w bułgarskim Samokowie rozpocznie Dawid Jagodziński (49 kg).

[ więcej ]