Fakty

Dzieci zniszczonego w wyniku pożaru Zespołu Szkół im.

[ więcej ]

Rekonstrukcja rządu, deklaracja wspólnego startu w kolejnych wyborach oraz wspólnych uzgodnień projektów legislacyjnych, m.

[ więcej ]

W Wielkiej Brytanii w ciągu ostatniej doby zarejestrowano 34 zgony z powodu COVID-19 i wykryto 6042 nowe zakażenia koronawirusem - poinformował w sobotę (26 września) po południu brytyjski rząd.

[ więcej ]

Indyjska szczepionka przeciwko COVID-19, która znajduje się obecnie w trzeciej fazie badań klinicznych, będzie powszechnie dostępna na świecie - zapewnił w sobotę (26 września) premier Indii Narendra Modi w przemówieniu podczas 75.

[ więcej ]

Były kandydat na prezydenta USA, wieloletni kongresmen z Teksasu Ron Paul dostał udaru w czasie wywiadu na żywo.

[ więcej ]

- Białorusini mają prawo żyć w swoim suwerennym państwie, my jesteśmy po to, żeby być razem z nimi w tej wyboistej drodze do wolności - powiedział w sobotę (26 września) premier Mateusz Morawiecki tuż po rozpoczęciu koncertu "Solidarni z Białorusią" na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

[ więcej ]

Jedyny ocalały w katastrofie samolotu An-26, który w piątek (25 czerwca) rozbił się w obwodzie charkowskim na Ukrainie, powiedział, że wszystko w czasie tragedii działo się jak w grze komputerowej; kiedy odzyskał przytomność, zaczął gasić swojego płonącego kolegę.

[ więcej ]

Pożar trawi zakład produkcyjny w Izdebniku w powiecie wadowickim.

[ więcej ]

W sobotę (26 września) na stadionie PGE Narodowym odbył się koncert "Solidarni z Białorusią" z udziałem największych polskich gwiazd estrady.

[ więcej ]

Jarosław Kaczyński zostałby wicepremierem i zarządzałby komitetem koordynującym kluczowymi resortami - powiedział szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk w programie "Gość Wydarzeń" w Polsat News.

[ więcej ]

W Danii potwierdzono w sobotę, 19 września, 589 nowych przypadków koronawirusa.

[ więcej ]

40-letni łodzianin postanowił sprawdzić, jak smakuje muchomor sromotnikowy.

[ więcej ]

Po sobotnim (19 września) proteście przeciwko aborcji, który odbywał się przed poznańską kliniką ginekologiczno-położniczą, zatrzymana została działaczka Partii Razem.

[ więcej ]

Do sobotniego (19 września) popołudnia przechodzący przez Półwysep Iberyjski subtropikalny sztorm Alpha połamał setki drzew, wywrócił struktury reklam i rusztowań oraz doprowadził do licznych podtopień.

[ więcej ]

W ciągu ostatniej doby we Francji wykryto prawie 13,5 tys.

[ więcej ]

Amerykańskie służby przechwyciły kopertę zawierającą rycynę - podała CNN i inne amerykańskie media, powołując się na źródła w administracji.

[ więcej ]

- Mamy dwa dni na ostudzenie emocji, nie ma co się licytować.

[ więcej ]

Kobieta, którą dwukrotnie uznano za ozdrowieńca po przejściu COVID-19, nie została zakwalifikowana jako ponownie zakażona.

[ więcej ]

37 pensjonariuszy i dziewięciu pracowników Domu Pomocy Społecznej w Chumiętkach (pow.

[ więcej ]

Rekordowy przyrost liczby zakażeń koronawirusem zanotowano w ciągu ostatniej doby na Węgrzech: wykryto aż 916 nowych infekcji.

[ więcej ]

3,7 promila alkoholu we krwi stwierdzono w organizmie 30-letniego mężczyzny, który doprowadził do śmiertelnego wypadku, w którym oprócz niego zginęła 23-latka.

[ więcej ]

- Na pewno kilkuletnie vacatio legis pozwoliłoby zmienić się branży, przekwalifikować.

[ więcej ]