Policja

Rozpoczynają się wakacje, które dla dzieci, ich rodziców i opiekunów będą czasem wypoczynku połączonego z rodzinnymi wyjazdami.

[ więcej ]

Funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji w Radomiu zostali nominowani przez mundurowych Komendy Miejskiej Policji w Radomiu i włączyli się w akcję charytatywną #KarinkaChallenge.

[ więcej ]

Dziś w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Kielcach zakończyły się dwudniowe, wojewódzkie eliminacje konkursu.

[ więcej ]

Policjanci z Poznania prowadzą sprawę związaną z handlem receptami.

[ więcej ]

Funkcjonariusze z Oddziałów Prewencji Policji w Płocku i Radomiu w tym tygodniu rozpoczęli szkolenia żołnierzy Wojska Polskiego, którzy pełnią służbę na polsko-białoruskiej granicy.

[ więcej ]

Zmiany kadrowe w Policji

23.06.2024 0:00

Informujemy o kolejnych zmianach kadrowych, które nastąpiły na stanowiskach kierowniczych polskiej Policji.

[ więcej ]

W dniach 18 – 19 czerwca 2024 roku w Brukseli, w związku z kończącą się Prezydencją Belgii, odbyło się 137 posiedzenie Zarządu Europolu, podczas którego polskiej delegacji przewodniczył insp.

[ więcej ]

Kadra Wydziału Dowodzenia i Zakładu Interwencji Policyjnych Centrum Szkolenia Policji w Legionowie zorganizowała Mistrzostwa w wyciskaniu sztangi leżąc o Puchar Komendanta Centrum Szkolenia Policji w Legionowie.

[ więcej ]

W sali kolumnowej siedziby śląskiej Policji odbyło się dziś uroczyste wprowadzenie insp.

[ więcej ]

Szkolenie motycklistów

23.06.2024 0:00

Policjanci z drogówki doskonalili umiejętność jazdy motocyklem.

[ więcej ]

Nie wychodząc z domu, 76-letni mieszkaniec powiatu wrocławskiego stracił ponad 100 tysięcy złotych.

[ więcej ]

Nawet wymarzone wczasy może popsuć jedno przykre zdarzenie.

[ więcej ]

Początek wakacji to duży ruch w kierunku północy naszego kraju.

[ więcej ]

Policjanci wydziału kryminalnego wałbrzyskiej komendy zatrzymali w minioną środę po południu 57-latka i 34-latkę, podejrzanych o zlecenie podpalenia trzech ciągników siodłowych, naczepy oraz kontenera, których wartość przekroczyła półtora miliona złotych.

[ więcej ]

Dziś w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy Faworyt w Wasilkowie odbyło się szkolenie policjantów z garnizonu podlaskiego.

[ więcej ]

W czasie trwania Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w Niemczech, zarówno na autostradzie A2 jak i na terenie Słubic mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym.

[ więcej ]

Od ponad trzydziestu lat organizowany jest konkurs „Policjant Ruchu Drogowego”, który ma za zadanie wyłonić i uhonorować najlepszych funkcjonariuszy, którzy na co dzień dbają o bezpieczeństwo na polskich drogach.

[ więcej ]

Zmiany kadrowe w Policji

16.06.2024 0:00

Informujemy o kolejnych zmianach kadrowych, które nastąpiły na stanowiskach kierowniczych polskiej Policji.

[ więcej ]

W dniu 13 czerwca 2024 roku odbyły się wojewódzkie eliminacje do finału XXVIII Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji Turniej Par Patrolowych.

[ więcej ]

W dniu 13 czerwca 2024 roku w siedzibie szkoły niemieckiej Policji Federalnej (Bundespolizei) w Bambergu odbyło się uroczyste zakończenie szkolenia funkcjonariuszy Policji krajów europejskich biorących udział w zabezpieczeniu przebiegu Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w Niemczech.

[ więcej ]

Policyjni instruktorzy z Oddziału Prewencji Policji w Olsztynie oraz instruktorzy z Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, rozpoczęli szkolenie żołnierzy Wojska Polskiego pełniących służbę na polsko-białoruskiej granicy.

[ więcej ]

Policyjni instruktorzy z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku szkolili żołnierzy Wojska Polskiego oraz strażników granicznych z taktyki działania pododdziałów zwartych.

[ więcej ]

Policjanci oraz pracownicy Policji z Komendy Wojewódzkiej Policji zs.

[ więcej ]