Siatkówka

Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z ostatniego dnia okienka transferowego.

[ więcej ]

Polscy siatkarze przyzwyczajają się na zgrupowaniu w Osace do azjatyckiego klimatu i tamtejszej strefy czasowej przed Pucharem Świata, podczas którego będą walczyć o olimpijską przepustkę.

[ więcej ]

Siatkarki plażowe Katarzyna Kociołek (UKS SMS Łódź) i Dorota Strąg (Piast Szczecin) wywalczyły w portugalskiej miejscowości Macedo de Cavaleiros srebrny medal mistrzostw Europy do lat 22.

[ więcej ]

Rosyjskie siatkarki wygrały z Koreankami 3:0 (25:20, 26:24, 25:22) w Pucharze Świata i po sześciu kolejkach prowadzą w tabeli z kompletem zwycięstw.

[ więcej ]

Kacper Kujawiak i Maciej Bryl (obaj RCS Czarni Radom) zdobyli złoty medal młodzieżowych mistrzostw Europy w siatkówce plażowej w portugalskim Macedo de Cavaleiros.

[ więcej ]

Rosyjskie siatkarki przegrały z Serbkami 2:3 (25:22, 25:22, 14:25, 23:25, 12:15) w meczu 7.

[ więcej ]

Amerykańskie siatkarki pokonały Kubanki 3:0 (25:15, 25:11, 25:15) w meczu 8.

[ więcej ]

Adam Korol, który wziął udział w Gdańsku w ogólnopolskim rozpoczęciu roku szkolnego Siatkarskich Ośrodków Szkolnych, podkreślił, że jest to doskonały projekt.

[ więcej ]

Otwartym dla kibiców i dziennikarzy treningiem rozpoczęli we wtorek przygotowania do sezonu siatkarze Zaksy Kędzierzyn-Koźle.

[ więcej ]

Asseco Resovia Rzeszów, choć bez kadrowiczów, rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu ligowego.

[ więcej ]

Czołowe polscy siatkarze plażowi dalsze plany na obecny sezon układają, mając na uwadze swoją pozycję w rankingu olimpijskim.

[ więcej ]

Zapraszamy na relację na żywo z ósmego dnia mistrzostw świata w lekkiej atletyce.

[ więcej ]

Siatkarki plażowe Kinga Kołosińska i Monika Brzostek zagrają o trzecie miejsce w turnieju World Grand Slam w Olsztynie.

[ więcej ]

Trzykrotna mistrzyni olimpijska w siatkówce plażowej Kerri Walsh od kilku tygodni występuje mimo kontuzji barku, a złoty krążek igrzysk w Londynie zdobyła będąc.

[ więcej ]

Siatkarze plażowe Piotr Kantor (MKS Dąbrowa Górnicza) i Bartosz Łosiak (KS Jastrzębie) pokonali Łotyszy Martinsa Plavinsa i Heraldsa Regzę 2:1 (21:15, 19:21, 15:9), co dało im awans do ćwierćfinału turnieju World Grand Slam w Olsztynie.

[ więcej ]

Siatkarki plażowe Kinga Kołosińska i Monika Brzostek pokonały Holenderki Sophie van Gestel i Jantine van der Vlist 2:0 (21:12, 21:16) w meczu o 3.

[ więcej ]

Siatkarki plażowe Kinga Kołosińska i Monika Brzostek pokonały Holenderki Sophie van Gestel i Jantine van der Vlist 2:0 (21:12, 21:16) w meczu o 3.

[ więcej ]

Siatkarka plażowa Monika Brzostek podkreśliła, że trzecie miejsce w turnieju World Tour Grand Slam w Olsztynie jest ważne dla niej i Kingi Kołosińskiej nie tylko z powodu pierwszego podium w imprezie cyklu.

[ więcej ]

Fatalne warunki w hotelu, bijatyka z drużyną Iranu, pojedynek z czterema tysiącami ryczących argentyńskich kibiców i zasłabnięcie bohatera meczu finałowego - to bilans reprezentacji Polski na mistrzostwach świata kadetów w siatkówce.

[ więcej ]

Siatkarze plażowi Piotr Kantor i Bartosz Łosiak przegrali z Niemcami Jonathanem Erdmannem i Kayem Matysikiem (19:21, 25:27) w ćwierćfinale turnieju World Grand Slam w Olsztynie.

[ więcej ]

Grzegorz Fijałek, po porażce w 1/8 finału turnieju World Tour Grand Slam w siatkówce plażowej w Olsztynie, podkreślił, że wraz z Mariuszem Prudlem muszą popracować nad formą przed kolejnym sezonem.

[ więcej ]

Polskie siatkarki przegrały w Zawierciu z Węgierkami 1:3 (19:25, 25:15, 13:25, 18:25) w ostatnim meczu fazy eliminacyjnej Ligi Europejskiej i nie awansowały do półfinału.

[ więcej ]

Stephane'a Antigę i jego drużynę czeka ostatni poważny sprawdzian przed wrześniowym Pucharem Świata w Japonii.

[ więcej ]

Memoriał Huberta Jerzego Wagnera został zapoczątkowany w 2003 roku i od tamtej pory jego ranga rosła z roku na rok, dzięki czemu stał się prestiżowym turniejem towarzyskim.

[ więcej ]

Na dwa tygodnie przed pierwszym meczem Pucharu Świata reprezentacja Polski rozegra trzy spotkania w XII Memoriale Wagnera.

[ więcej ]